Band

Hudební skupina Rolling Stones revival Band Brno nabízí vystoupení v klubech, na soukromých i firemních akcích, svatbách, narozeninách a večírcích. Pravidelně hraje na větších i menších festivalech. Vystupuje také v "unplugged" podání nebo v sestavě obohacené o dechovou sekci (saxofon, trubka, trombon).

Jde o energickou, rockovou show s autentickým zvukem i představením ve stoneovských kostýmech.

Kapelu tvoří zpěvák Adam Vrbas v roli Micka Jaggera, kytarista Jan Navrátil jako Keith Richards, baskytarista Richard Měřínský jako Bill Wyman, bubeník David Velčovský jako Charlie Watts a kytarista Jan Růžička / Michal Ševčík jako Ronnie Wood. V širším obsazení s kapelou vystupuje klávesista Daniel Kyzlink, dechovou sekci tvoří trumpetista Vít Otáhal, trombonista Marek Schöller, a alternující saxofonisté Petr Kotiš / Petri Herzán / Pavel Zlámal.

Kapela byla založena v roce 1997 v Brně, jako pocta této největší legendární, dosud hrající kapele. Zakládajícími členy jsou spoluhráči z tehdejší kapely Grassův pytel. Skupina má za sebou výjezdy do Rakouska, Německa, Itálie, vystoupení v České Televizi, TV Prima, Nova a také spousty koncertů po klubech a na festivalech v tuzemsku.

Členové Rolling Stones revivalu mají rádi zvonivý kytarový zvuk, plzeňské pivo a Keitha Richardse, který na konto svého osobitého stylu hry na kytaru tvrdí : „to máte pět strun, dva prsty a jednu díru do prdele“ a tak dál - s písní na rtech, Telecasterem v ruce a s dírou v prdeli tahle kapela postrkuje tu stonesovskou rozhrkanou káru.

Členové

Adam Vrbas
zpěv, kytara, harmonika
Jan Růžička
kytara, vokál
Richard Měřínský
baskytara, vokál
Daniel Kyzlink
klávesy